Dzisiaj jest:


  1. Koncepcja pracy Przedszkola Miejskiego w Rejowcu Fabrycznym na lata 2012-2017
  2. Projekty edukacyjne

Projekty edukacyjne


Program "Bezpieczne przedszkole" służy przekazaniu dzieciom wiedzy i umiejętności mającej uchronić je w przyszłości przed niebezpieczeństwem i przygotować do rozważnego i mądrego udziału w dorosłym życiu. Głównym celem programu jest przestrzeganie zasad postępowania warunkujących bezpieczeństwo.

Program edukacji ekologicznej, którego celem jest popularyzacja ochrony przyrody wśród przedszkolaków, ich rodziców i nauczycieli oraz uczenie dzieci kreatywnego myślenia, samodzielności i podejmowania inicjatyw.


Ogólnopolski Program Edukacji Zdrowotnej "Akademia Aquafresh" koncentruje się na profilaktyce stomatologicznej dzieci w wieku przedszkolnym. Program realizowany będzie we wszystkich grupach wiekowych w przedszkolach w całej Polsce.
Akademia Aquafresh została powołana z myślą o ochronie zdrowia dzieci, żeby poprzez działania edukacyjne wytwarzać w nich potrzebę dbania o higienę jamy ustnej, a w konsekwencji zmniejszyć tak poważny problem, jakim jest próchnica u dzieci w Polsce.
Ponadto program pozwala zmniejszyć u dzieci stres stomatologiczny, a także zachęcić do świadomego udziału w wizycie dentystycznej.