Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
26.01.2024 r. przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.Bal rozpoczęła Pani Dyrektor życzą wszystkim przedszkolakom udanej zabawy. Następnie wszystkie przedszkolaki zaczęły tańczyc z Panem Marcinem i nauczycielkami.Później dzieci robiły sobie zdjęcia w fotobudce. Jednym słowem zabawa na 102 !

Skip to content