Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Bale, bale w karnawale

Bale, bale w karnawale

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
W naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się 10 lutego. W każdej grupie przedszkolnej tą niezwykłą zabawę otworzyła Pani Dyrektor – Małgorzata Wołosiuk. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Spider-Mana, Batmana.  Panie również przebrały się w różne postaci bajkowe oraz  dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.
Skip to content