Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „BEZPIECZNE WAKACJE” – SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI

„BEZPIECZNE WAKACJE” – SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI

Przedwakacyjny czas jest odpowiednim momentem na przypomnienie zasad bezpiecznego zachowania się latem. Do naszego przedszkola zaprosiliśmy funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Rejowcu Fabrycznym, którzy przybliżyli i przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku. Przedstawili zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię, bezpiecznej jazdy na rowerze i w samochodzie, rozważnego korzystania z kąpielisk, szlaków górskich oraz zasady ograniczonego zaufania w stosunku do zwierząt i nieznajomych osób. Nasze przedszkolaki świetnie odpowiadały na pytania policjantów oraz wykazały się znakomitą znajomością numerów alarmowych. Najlepszym sposobem na bezpieczne wakacje, jak podkreślali wielokrotnie nasi goście, jest zachowanie rozsądku i troska o bezpieczeństwo własne i innych.

Skip to content