Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Bóg się rodzi…” –

„Bóg się rodzi…” –

W dniu 20.12.2019r. dzieci z grupy „Kubusie” oraz „Krasnale” wystąpiły w przedstawieniu o Bożym Narodzeniu. Głównym celem Jasełek było pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Przedszkolaki z grupy I i III po raz pierwszy wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był więc Józef z Maryją, aniołowie, pastuszkowie, Trzej Królowie oraz diabełki. Podczas przedstawienia przybyli goście włączyli się w śpiewanie kolęd. Po występie dzieci łamały się ze swoimi rodzicami opłatkiem, a następnie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.