Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Dzień Babci i Dziadka” grupy I

„Dzień Babci i Dziadka” grupy I

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, na stałe wpisane w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Mimo, że za oknem wielki mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość i wywołuje usmiech na twarzach. Z tej okazji 23 stycznia grupa „Kubusiów” przygotowała program artystyczny, którym pokazała swoje umiejetności muzyczne i ruchowe. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich wnuków. Na zakończenie części artystycznej w podziękowaniu za okazywane ciepło i troskę dzieci wreczyły upominki. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Był to niezwykły czas nie tylko dla dzieci, ale i dla zaproszonych gości.

Skip to content