Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Chłopaka w grupie „Biedronki”

Dzień Chłopaka w grupie „Biedronki”

Wszystkim chłopakom dużym i małym,

życzyć dziś chcemy, by byli wspaniali.

Spełnienia marzeń, uśmiechu, radości

Wspaniałych wrażeń i dużo miłości.

Dużo słodyczy i życia pięknego

wszystkiego najlepszego!

 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki z grupy Biedronki wręczyły chłopcom upominki, medale oraz własnoręcznie namalowane krawaty dla SUPER CHŁOPAKA, złożyły życzenia i zaśpiewały głośno STO LAT ! Nie zabrakło także zabaw i wspólnych tańców przy muzyce. Był to dzień, pełen atrakcji, radości i dobrej zabawy dla wszystkich dzieci .

Skip to content