Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > DZIEŃ DINOZAURA

DZIEŃ DINOZAURA

Wszystkie dzieci fascynują dinozaury, obchodziliśmy ” Dzień Dinozaura”. Aby nasze pociechy mogły poznać życie tych fascynujących gadów, przygotowano im wiele ciekawych propozycji zajęć i zabaw. Dzieci wykazały olbrzymie zainteresowanie tematem. W skupieniu oglądały prezentacje multimedialne, gdzie oglądały i słuchały informacji dotyczących dinozaurów, bawiły się przy piosence- „Dinozaury”- z dinozaurami z naszej kolekcji zwierzątek i wykonywały prace plastyczne. Zajęcia w tym dniu z pewnością pogłębiły wiedzę dzieci, a w niektórych rozbudziły nową pasję. Po raz kolejny okazało się że można połączyć zabawę z nauką i przynosi to doskonałe efekty.