Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Każdego roku obchodzimy je w dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października.

Ten wyjątkowy dzień uczciły nasze przedszkolaki. Starszaki wierszem, piosenką i tańcem podziękowały paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, opiekę, czyste sale i smaczne posiłki. Na zakończenie Pani Dyrektor Małgorzata Wołosiuk życzyła wszystkim pracownikom zdrowia, radości każdego dnia oraz powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom za pamięć, życzenia, dobre słowa i kwiaty.