Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień o którym powinni pamiętaćwszyscy Panowie zarówno duzi jak i mali. Ósmego marca dzieci z grupy Pszczółki i Biedronki z Przedszkola Miejskiego w Rejowcu Fabrycznym przygotowały program artystyczny, w którym opowiedziały o zawodach, w których pracują kobiety. W pięknych, melodyjnych piosenkach i wygłaszanych wierszach dominowały życzenia szczęścia, zdrowia i uśmiechu na twarzy.
Chłopcy składali życzenia dziewczynkom i paniom, nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Na dziewczęcych buziach przez cały dzień gościł uśmiech, a chłopcy zachowywali się wyjątkowo grzecznie. Mali mężczyźni naprawdę spisali się na medal! Przedszkolaki do występu przygotowały nauczycielki: Danuta Wójcik, Wioletta Kalita i Małgorzata Seweryniuk.

Skip to content