Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września w naszym przedszkolu świętować będziemy Dzień Przedszkolaka. Na ten dzień zaplanowane są atrakcje dla Dzieci zarówno po śniadaniu (dmuchańce)  jak i po obiedzie: tańce, animacje i zabawy ruchowe  w ogrodzie przedszkolnym. Prosimy tego dnia ubrać Dzieci w wygodne ubranie, a także zadbać o to, aby miały na stopach skarpetki.

W tygodniu 18-22 września nasze przedszkole bierze udział w Tygodniu Sportu a także w akcji Cittaslow – ideą międzynarodowego ruchu Cittaslow jest propagowanie w mniejszych miejscowościach kultury dobrego, harmonijnego życia stanowiącego alternatywę wobec wielkomiejskiego pośpiechu i postępującej globalizacji. Miasta zrzeszone w sieci dążą do zrównoważonego rozwoju, czyli  świadomej polityki miejskiej zapewniającej odpowiednie relacje między wzrostem gospodarczym, dbałością o środowisko i poprawą jakości życia mieszkańców.

Skip to content