Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Przedszkolaka w grupie Biedronki

Dzień Przedszkolaka w grupie Biedronki

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

 

20 września to bardzo ważna data, bo wtedy obchodzimy Dzień Przedszkolaka! Pani Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy naszego przedszkola życzą Naszym drogim Przedszkolakom samych radosnych i słonecznych dni! By w przedszkolu spełniały się Wasze marzenia a spędzony tutaj czas był dla Was magiczny, przepełniony zabawą, nauką i radością! 

Dzisiejszy dzień był wyjątkowo atrakcyjny dla przedszkolaków z grupy IV. Zabawy muzyczno- ruchowe , tańce przy największych przebojach dla dzieci, zabawy integracyjne  z chustą animacyjną oraz tańce z balonami to była świetna zabawa. Biedronki wykonały również grupowy plakat, co świetnie zintegrowało grupę. Dodatkowo każde dziecko otrzymało medal dla Super Przedszkolaka. Radość i śmiech uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. 

Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.

Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego cudownego dnia.

Skip to content