Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Przedszkolaka w grupie „Jeżyki”

Dzień Przedszkolaka w grupie „Jeżyki”

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj

To święto Ani, Basi i Krzysia

W dzień przedszkolaka każdy to wie,

Bawi się z nami kto tylko chce.

Muzyka – Urszula Pakuła

Słowa – Beata Lach, Mirosława Witecka.

Tak brzmi refren „Hymnu Przedszkolaka”, którym to rozpoczęliśmy dzisiejszą zabawę z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.  Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci i co roku obchodzone jest 20 września. W tym szczególnym dniu dzieciom towarzyszyły  m.in. zabawy integracyjne, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej i piłeczek, zabawy muzyczno-ruchowe w języku angielskim. Grupę „Jeżyków” odwiedziła również Pani Dyrektor Małgorzata Wołosiuk, która życzyła dzieciom dużo radości i uśmiechu na twarzy. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał medal.

 

Święto Przedszkolaka obchodzimy,

Szczęścia i radości  Wam życzymy!

Skip to content