Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > ” Dzień Rodziny” u ” Krasnali”

” Dzień Rodziny” u ” Krasnali”

„Mama, tata, siostra, brat to dla nas najważniejszy świat”
Jak co roku przedszkolaki z grupy II świętowały „Dzień Rodziny”. Dnia 29.05.2019r. dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć oraz serce, co dzięki nim bije, a także za ojcowski autorytet Przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc w oczach najbliższych wzruszenie i dumę. Na koniec programu artystycznego „Krasnale” wręczyły rodzicom przygotowane upominki. Spotkanie z rodzicami zakończyło się słodkim poczęstunkiem.
„Dzień rodziny” to wyjątkowy czas dla rodziców i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim czas, który mogą spędzić tylko ze sobą, z dala od codziennych zmartwień.

Skip to content