Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > ” Dzień Rodziny” u ” Kubusiów”

” Dzień Rodziny” u ” Kubusiów”

„Mamo, tato, coś Ci dam, jedno serce tylko mam ” pod takim hasłem, w piątek 30.05.2019r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały krótki występ artystyczny dla najukochańszych gości. „Kubusie” wierszem i piosenką podziękowały swoim rodzicom za ich miłość i troskę. Rodzice najmłodszych przedszkolaków z dumą oglądli przedstawienie. Po części artystycznej, dzieci wraz z rodzicami rozpoczęły wspólną zabawę. Kręcenie hula hop, składanie maszynki do mięsa, taniec na gazecie, to tylko niektóre z wielu konkurencji, w których uczestnicy chętnie brali udział. Nie zabrakło dobrego humoru i uśmiechu na twarzach. Na wszytskich gości czekały drobne upominki oraz słodki poczęstunek. Wspaniała uroczystość odbyła się dzięki zaangażowaniu rodziców z grupy I. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas :).

Skip to content