Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > ” Dzień Rodziny” w grupie III

” Dzień Rodziny” w grupie III

„Kocham Was, Rodzice z serduszka całego i życzę Wam, kochani – wszystkiego najlepszego!”
„Dzień Rodziny” to wspaniały czas, pełen radości i wzruszeń, uśmiechu, ale przede wszystkim jest to czas, który dzieci i rodzice mogą spędzić razem. Przedszkolaki z mocno bijącymi serduszkami zaprezentowały swoim rodzicom bardzo piękny i wzruszający program artystyczny przygotowane pod kierunkiem nauczycieli. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy i piosenek. Za wspaniałe popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw i radosnymi uśmiechami Rodziców. Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w ciepłej i serdecznej atmosferze. Na pewno na długo pozostanie w pamięci Dzieci i Rodziców.

Skip to content