Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > ” Dzień Rodziny” w grupie IV

” Dzień Rodziny” w grupie IV

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka i odwrotnie – dziecko to światło i szczęście w życiu każdej mamy i taty. „Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych obowiązków. Z tej okazji, 05 czerwca przedszkolaki z grupy IV zaprosiły swoich najbliższych na uroczystość do przedszkola. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się okolicznościowe wiersze, piosenki i życzenia podkreślające wielką miłość do rodziców oraz tańce, które zaprezentowały przedszkolaki. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane niespodzianki: mamusie otrzymały wisiorki w kształcie serca, a tatusiowie kolorowe krawaty. Następnie zaproszono rodziców i dzieci na słodki poczęstunek, a wcześniej zaśpiewano jeszcze głośno STO LAT ! Na koniec była integracja poprzez wspólną zabawę, wszyscy razem tańczyli przy muzyce i bawili się na świeżym powietrzu. To był niezwykle udany dzień, który zostanie w naszej pamięci na długi czas!

Skip to content