Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Jedzie pociąg z daleka…” – spotkanie z przedstawicielami PKP Intercity

„Jedzie pociąg z daleka…” – spotkanie z przedstawicielami PKP Intercity

Zbliżają się wakacje a wraz z nimi każdy rozpocznie letnie podróże. W dniu 13.06.2019r. nasze przedszkole odwiedzili niesamowici goście. Pani Małgorzata Nowak – babcia Nikolki z grupy „Krasnale” oraz Pani Barbara Rudnik pracownicy kolei PKP Intercity. Kierowniczki pociągu w interesujący sposób opowiadał dzieciom o swojej pracy. Panie pokazały dzieciom, jak wygląda mundur kolejarza i czapka, która przedszkolaki miały okazję przymierzyć. Dzieci obejrzały m.in. radio-telefony, gwizdek, kasownik. Zaproszeni goście chętnie odpowiadali na zadawane pytania, a dzieci dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i przeżyciami. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wręczyły miłym gościom laurki.

Skip to content