Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Konkurs fotograficzny „Ślimak, ślimak pokaż rogi”

Konkurs fotograficzny „Ślimak, ślimak pokaż rogi”

W dniach 20 -24.09.2021r. trwał „ Tydzień z Cittaslow”. W tym  okresie  nasze  przedszkolaki  mogły  dowiedzieć  się więcej  na  temat ruchu  Cittaslow, poznać  najważniejsze  cele, założenia i  zadania  realizowane  przez  to  międzynarodowe  stowarzyszenie.  Cele  i zadania Cittaslow  zostały  przekazane  przedszkolakom  w  formie  zabawowej i  plastycznej.

Kulminacyjnym  momentem  tygodnia  był  Konkurs  Fotograficzny – „Ślimak, ślimak pokaż rogi..”, do  którego  włączyli  się  Rodzice  i  dzieci  z  grupy IV i V.

Podczas  fotografowania  zwrócono  szczególną  uwagę  na  bazę  rekreacyjno –sportową  w  naszym  mieście. Rodzice  i dzieci  docenili  jego zagospodarowanie, w  tym  tereny  zielone, ścieżki  rowerowe, obiekty  sportowe  oraz  miejsca  aktywnej  rekreacji.

Wyróżniono  zdjęcia:

Grupa IV:

  1. Nikola Szczygieł
  2. Maria Łybczak
  3. Aleksandra Zalichta

Grupa V:

  1. Dawid Siarkowicz
  2. Sebastian Czachorowski
  3. Bartosz Jaworski
  4. Jagoda Moniakowska
  5. Kinga Szerement
  6. Marcel Zawada

Dzieci  zostały  nagrodzone  dyplomami  i  nagrodami  rzeczowymi  ufundowanymi  przez  Urząd  Miasta  w  Rejowcu  Fabrycznym.

Skip to content