Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Konkurs plastyczny „Wiosna kolorowa i radosna”

Konkurs plastyczny „Wiosna kolorowa i radosna”

Dzieci z grupy IV i V wzięły udział w konkursie plastycznym „Wiosna kolorowa i radosna” zorganizowanym przez Przedszkole Samorządowe w Siedliszczu. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań otaczającą przyrodą, rozwijanie wyobraźni i fantazji twórczej, motywowanie do rozwijania talentów artystycznych oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej. Laureatką konkursu została Nikola Warzechowska, która za zajęcie I miejsca otrzymała piękną książkę o miastach Europy oraz dyplom. Pozostałe dwie uczestniczki Róża Maliszewska i Natalia Wenek otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy!

Skip to content