Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Moja rodzina” – rozstrzygnięcie konkursu literackiego

„Moja rodzina” – rozstrzygnięcie konkursu literackiego

W lutym 2019r. Przedszkole nr 52 w Lublinie ogłosiło konkurs literacki dla dzieci „Moja Rodzina”, którego celem było promowanie rodziny, wzmacnianie więzi uczuciowych i poczucia wspólnoty z najbliższymi członkami rodziny. Do konkursu przystąpiły dzieci z grupy III – Lenka Szerszeń i Oliwka Jędrusiak, które z pomocą swoich mam ułożyły piękne wierszyki o swojej rodzinie. Nadesłane na konkurs utwory opublikowano w tomiku wierszy, „Moja rodzina”, gdzie znalazły się również wiersze przedszkolaków z całego województwa lubelskiego. Dziewczynki otrzymały od organizatora tomiki wierszy i pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy naszym małym poetkom i ich mamom!

Skip to content