Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – fotorelacja

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – fotorelacja

Od malucha do starszaka,

obchodzimy Dzień Przedszkolaka!

Co roku w całej Polsce 20 września Przedszkolaki świętują swój dzień – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W tym szczególnym dniu Pani Dyrektor Małgorzata Wołosiuk odwiedziła wszystkich przedszkolaków i złożyła życzenia. Dzieciom towarzyszyły  m.in. zabawy integracyjne, zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, piłeczek, balonów, zabawy muzyczno-ruchowe w języku angielskim, tańce przy największych przebojach dzieci.  Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia każdy przedszkolak otrzymał medal. Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci każdego dziecka.

Dzień Przedszkolaka świętowaliśmy także na świeżym powietrzu. Zabawę poprowadził nasz rytmik – Pan Adam. Dziękujemy Rodzicom za obecność i wspólną zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego cudownego dnia.

 

Skip to content