Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > OGÓLNOPOLSKI WALENTYNKOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. „MIŁOŚĆ, RADOŚĆ, PRZYJAŹŃ” POD HONOROWYM PATRONATEM LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

OGÓLNOPOLSKI WALENTYNKOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. „MIŁOŚĆ, RADOŚĆ, PRZYJAŹŃ” POD HONOROWYM PATRONATEM LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Dzieci z Przedszkola Miejskiego w Rejowcu Fabrycznym z grupy „Biedronek” i „Pszczółek” wzięły udział w ogólnopolskim walentynkowym konkursie plastycznym pod hasłem „MIŁOŚĆ, RADOŚĆ, PRZYJAŹŃ” organizowanym przez Przedszkole Miejskie
nr 1 we Włodawie oraz przez Burmistrza Miasta Włodawa, pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Na konkurs wpłynęło aż 255 prac dzieci. Komisja konkursowa miała wielki problem z wyłonieniem zwycięzców. Nadesłane prace zrobiły ogromne wrażenie na komisji, która po długich obradach postanowiła przyznać nagrody ex aequo w 2 kategoriach wiekowych: 3-4 latki i 5-6 latki oraz wyróżnienia. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe
dyplomy za udział w konkursie i podziękowania. Dzieci z naszego przedszkola wykonały prace plastyczne na konkurs pod kierunkiem i przy wsparciu swoich nauczycieli : Danuty Wójcik, Wioletty Kality i Małgorzaty Seweryniuk, wykorzystując różne materiały i techniki plastyczne. Wykazały się przy tym dużą kreatywnością i pomysłowością.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Skip to content