Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

Jestem mały przedszkolaczek, mam dwie ręce, nogi dwie. Jestem dzielny, już nie płaczę, do przedszkola chodzić chcę.

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość. W naszym przedszkolu, piątek (28 października) był dla dzieci z grup: „Jeżyki” oraz „Żabki” bardzo ważnym dniem. Mali artyści w odświętnych strojach zaprezentowały piosenki, tańce oraz wierszyki wszystkim zaproszonym gościom. Dla większości dzieci był to pierwszy publiczny występ. Po części artystycznej Pani Dyrektor Małgorzata Wołosiuk za pomocą magicznej kredki dokonała pasowania każdego przedszkolaka i wręczyła dzieciom dyplomy. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Skip to content