Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Podsumowanie konkursu plastycznego „NAJPIĘKNIEJSZY ORZEŁ – GODŁO POLSKI”

Podsumowanie konkursu plastycznego „NAJPIĘKNIEJSZY ORZEŁ – GODŁO POLSKI”

W maju zaprosiliśmy przedszkolaków wraz z Rodzicami do udziału międzygrupowym konkursie plastycznym  „NAJPIĘKNIEJSZY ORZEŁ – GODŁO POLSKI”. Na konkurs wpłynęło 26 prac dzieci. Przygotowane prace wykonane były z różnorodnych materiałów plastycznych i różnymi technikami plastycznymi. Dzieci i Rodzice wykazali się dużą pomysłowością i inwencją twórczą. Spośród wszystkich prac Jury konkursu wyróżniło 9 prac plastycznych. Wszyscy uczestnicy konkursu plastycznego otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Skip to content