Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Program edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”

Program edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”

Przedszkolaki z naszego przedszkola biorą udziału w programie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Swojaków”, który jest skierowany do wszystkich przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych. Program ma na celu pomóc nauczycielom i rodzicom pokazać dzieciom piękno polskiej przyrody oraz odkryć przed
nimi sekrety otaczającego ich środowiska. Przedszkolaki podczas zajęć będą poznawały różne regiony Polski, w którym żyją zagrożone i chronione gatunki zwierząt. Mamy także nadzieję, że realizacja programu pomoże zachęcić dzieci do wyjścia z domu, by w dobie mediów i Internetu oderwać ich wzrok od ekranu komputerów, telefonów i
telewizorów oraz podpowie, jak aktywnie spędzić czas na zewnątrz w zgodzie z naturą, zapewniając przy tym świetną zabawę.

Skip to content