Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Przedszkolaki na turnieju Bocci i pokazie sprzętu wojskowego na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego w Rejowcu Fabrycznym

Przedszkolaki na turnieju Bocci i pokazie sprzętu wojskowego na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego w Rejowcu Fabrycznym

W dniu 9 czerwca 2022 r. na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego w Rejowcu Fabrycznym został zorganizowany turniej w Boccię dla osób niepełnosprawnych, którego organizatorem była Fundacja Rozwoju Rejowca Fabrycznego. Na turniej, w ramach porozumienia z WTZ w Rejowcu Fabrycznym oraz 2 Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej przy udziale 24 batalionu lekkiej piechoty z Chełma przyjechało również Stowarzyszenie Strzelecko- Kolekcjonerskie Semper Fidelis. Dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w pokazie sprzętu wojskowego oraz udzielania pierwszej pomocy. Spotkanie to dostarczyło naszym przedszkolakom wiele pozytywnych wrażeń.

Skip to content