Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

W związku z ograniczeniem funkcjonowania przedszkola w dniach 12 marca do 10 kwietnia 2020 r. zmianie ulegają zasady rekrutacji na nowy rok szkolny, w tym również sposób dostarczenia Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok 2020/2021.
Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można pobrać ze strony internetowej przedszkola (zamieszczone w aktualnościach).

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19, proszę o wysyłanie wypełnionego Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021, w formie skanu lub fotografii na skrzynkę mailową: przedszkole.rejowiec@op.pl
Po ustaniu zagrożenia możliwe będzie uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej wraz z wymaganymi załącznikami.

Wniosek należy przesłać w terminie do 27 marca.
Lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola będzie udostępniona na stronie internetowej przedszkola dnia 6 kwietnia 2020.

Skip to content