Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Rejowiec Fabryczny w obiektywie”

Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Rejowiec Fabryczny w obiektywie”

Celem konkursu zorganizowanego w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę było poszerzanie wiedzy dzieci na temat miasta i jego okolic – najpiękniejszych miejsc, budowli, mało znanych zakątków, rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci przy pomocy rodziców; zachęcanie do wspólnego spędzania czasu. Wszystkim uczestnikom konkursu przyznaliśmy I MIEJSCA – za lokalny patriotyzm, współpracę z przedszkolem oraz wspólną zabawę. GRATULUJEMY! Laureaci za udział w konkursie otrzymali dyplomy i upominki. Serdecznie dziękujemy za udział w przedszkolnym konkursie.

Skip to content