Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Rozstrzygnięcie X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Rozstrzygnięcie X Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego

Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty zorganizował X WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY pt. „Spotkanie z Aniołem”( woj. chełmskie, lubelskie i zamojskie). Prace były oceniane w trzech kategoriach: nagrody główne, wyróżnienia, wystawa prac. Wszystkich prac wpłynęło  1046. Z naszego przedszkola, z grupy „Krasnale”, wzięły udział: Nikola Bilińska, Nikola Janicka, Róża Maliszewska. Do udziału w konkursie przygotowała nauczycielka Bożena Maryjańska.  Ze wszystkich konkursowych prac Róża Maliszewska otrzymała wyróżnienie w kategorii Praca Przestrzenna pt. ”Mój Anioł stróż w przyrodzie”, a obrazek Nikoli Janickiej pt. „Babcia Mój Anioł Stróż” został umieszczony na wystawie. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w tym konkursie.

 

Skip to content