Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Spotkanie z trenerem i byłym piłkarzem

Spotkanie z trenerem i byłym piłkarzem

Dnia 17.06.2019r. odbyło się spotkanie na Stadionie Miejskim z trenerem i byłym piłkarzem Panem Jackiem Ziarkowskim. Zaproszony gość opowiedział przedszkolakom, jak przebiegała jego kariera piłkarska, w jakich klubach sportowych miał okazję zagrać i ile wysiłku trzeba włożyć, aby zostać dobrym piłkarzem, o czym marzy wielu chłopców. Pan Jacek zakończył już swoją karierę piłkarską i obecnie jest trenerem piłkarzy z klubu sportowego Hetman Zamość. Opowiedział dzieciom, na czym polega wykonywany przez niego zawód trenera i jaką trzeba przebyć drogę, aby trenować piłkarzy. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie ze strony chłopców, którzy zadawali mnóstwo pytań i już zapowiedzieli, że chcieliby grać w przyszłości w miejscowym klubie sportowym Sparta Rejowiec. Pan Jacek Ziarkowski miał dla dzieci przygotowaną niespodziankę – zaprosił wszystkich na stadion i dzieci wzięły udział w prawdziwym treningu. Prowadzone przez niego zajęcia treningowe, mimo dużego wysiłku sportowego wszystkim się spodobały, może rosną nam nowi piłkarze…Na zakończenie starszaki rozegrały krótkie mecze piłki nożnej, a sędzią był Pan Jacek. Był to ciekawie spędzony czas, przedszkolaki były pod dużym wrażeniem i długo opowiadały o tym spotkaniu.

Skip to content