Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Sprzątanie Świata w grupie Krasnale

Sprzątanie Świata w grupie Krasnale

       Dnia 19 września br. roku przedszkolaki z grupy Krasnale uczestniczyły w Akcji Sprzątania Świata. Jej głównymi celami są: promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.
       Krasnale wysłuchały wiersza pt. Sprzątanie Świata A. Romańskiej, następnie rozmawiały na temat treści powyższego wiersza. Dzieci wzięły udział w zabawach związanych z tematyką akcji a następnie z radością włączyły się do akcji by posprzątać okolicę przedszkola. Przedszkolaki udając się na akcję otrzymały rękawiczki oraz worek na śmieci.
      Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Skip to content