Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Udział w akcji MoveWeek

Udział w akcji MoveWeek

Nasze Przedszkolaki kolejny raz wzięły udział w akcji MoveWeek! Przez kilka dni korzystały z atrakcji i zabaw ruchowych zarówno w salach jak i na świeżym powietrzu.

MOVE Week to ogólnoeuropejska inicjatywa, będąca integralną częścią kampanii NowWeMOVE, organizowanej przez ISCA (International Sport and Culture Association), a której celem jest walka z epidemią bezruchu. 

Wydarzenie koordynowane jest w Polsce po raz kolejny przez Fundację V4Sport, w tym roku wspólnie ze Stowarzyszeniem Osób Wspierających Aktywność Jesteśmy dla WAS oraz partnerami lokalnymi, w ramach projektu Creating Future Together – Razem Tworzymy Przyszłość, realizowanego w ramach umowy o zlecenie realizacji zadań w ramach art. 36 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.

Projekt w 2024 r. jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz środków UE.Certyfikat

#FindYourMOVE #NowWeMove #MOVEWeek #BeActive #MOVEWeekPoland #MOVEWeekPoland2024 
@fundusz.pfron
@NowWeMove

Skip to content