Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021

Dzisiaj (25.06.2021)  każda grupa uroczyście zakończyła rok szkolny 2020/2021.

Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swoich kolegów i koleżanki. W każdej grupie, przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały drobne upominki, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach – Grono Pedagogiczne.

Skip to content