Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Dnia 24.06.2022r. wszystkie przedszkolaki uroczyście zakończyły rok szkolny 2021/2022. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swoich kolegów i koleżanki. Nasze przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Każda z grup wykonała układ taneczny przygotowany przez Pana Marcina. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały drobne upominki, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom za ten wspaniały rok, Rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych Przedszkolakach – Grono Pedagogiczne.

Skip to content