Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Walentynki w grupie Krasnale

Walentynki w grupie Krasnale

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję” – każde dziecko otrzymało czerwonego balonika od Pani przy wspólnej zabawie.
14 lutego 2024 roku był dla „Krasnali” prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. „Walentynki” – czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem!. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się czerwonymi balonami w kształcie serca przy piosenkach z repertuaru dziecięcego z wykorzystaniem też chusty animacyjnej. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Kończąc dzień miłych wrażeń , na pysznym wspólnym poczęstunku i rozdaniu drobnych upominków „Dzień Walentynkowy” w grupie Krasnali z pewnością można zaliczyć do udanego. Krasnale również wręczyły walentynkę Pani Dyrektor

Skip to content