Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Warsztaty Integracyjne 15-16.01.2024 r.

Warsztaty Integracyjne 15-16.01.2024 r.

Fundacja Rozwoju Rejowca Fabrycznego prowadząca Warsztat Terapii Zajęciowej zorganizowała dwudniowe warsztaty integracyjne, w których udział wzięły nasze przedszkolaki z grup Biedronki i Pszczółki. Uczestnicy WTZ pomagali przygotować dzieciom świeczki, aniołki i kartki okolicznościowe. Dzieci otrzymały również kolorowanki integracyjne „Kolorujemy różnorodność: Niepełnosprawność w kolorach” autorstwa Łukasza Kufty, które Fundacja Rozwoju Rejowca Fabrycznego otrzymała od Fundacja Centrum Niepełnosprawnych Przedsiębiorców wspierajacej projekt. Warsztaty pokazały, iż integracja z osobami niepełnosprawnymi to wspaniała inicjatywa, która uczy wzajemnej tolerancji.
Po zakończonych zajęciach na wszystkich czekał słodki poczęstunek, potem była chwila na wspólne zdjęcia. Dziękujemy Panu Adamowi Jaszczukowi oraz wszystkim Pracownikom i Uczestnikom WTZ za zaproszenie i wspaniale spędzony czas.

Skip to content