Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wizyta przedszkolaków w pierwszej klasie

Wizyta przedszkolaków w pierwszej klasie

20 czerwca przedszkolaki z grupy IV i V odwiedziły uczniów klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym. Przyszli uczniowie szkoły uczestniczyli we wspólnych zajęciach lekcyjnych prowadzonych przez wychowawczynię Panią Alicję Kosidło. Najpierw w szkolnych ławkach wspólnie z uczniami klasy pierwszej zasiadły dzieci z grupy Pani Danuty Wójcik, a na kolejnej lekcji z grupy Pani Wioletty Kality i Małgorzaty Seweryniuk. W czasie zajęć uczniowie opowiedzieli młodszym kolegom o tym, jak wygląda nauka w klasie pierwszej, pokazali swoje książki, zeszyty i przybory szkolne. Odbyło się również wspólne czytanie tekstów, które było okazją do zaprezentowania umiejętności czytelniczych dzieci, zachęcając w ten sposób kolegów do czytania książek.  

Skip to content