Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wizyta przedszkolaków w Szkole Podstawowej

Wizyta przedszkolaków w Szkole Podstawowej

12 czerwca przedszkolaki z grupy III i IV odwiedzili uczniów klasy I a ze Szkoły Podstawowej w Rejowcu Fabrycznym. Przyszli uczniowie szkoły zwiedzali budynek szkolny, a także uczestniczyli we wspólnych zajęciach lekcyjnych prowadzonych przez wychowawczynię Panią Alicję Kosidło . Najpierw w szkolnych ławkach wspólnie z uczniami klasy pierwszej zasiadły dzieci z grupy Pani Danuty Wójcik, a następnie z grupy Pani Małgorzaty Seweryniuk i Wioletty Kality. W czasie zajęć uczniowie opowiedzieli młodszym kolegom o tym , jak wygląda nauka w klasie pierwszej, pokazali swoje książki, zeszyty i przybory szkolne. Odbyło się również wspólne czytanie tekstów, które było okazją do zaprezentowania umiejętności czytelniczych dzieci, zachęcając w ten sposób kolegów do czytania książek. śpiewanie i zdjęcia.

Skip to content