Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wręczenie dyplomów i nagród za udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Eko produkty na moim stole III edycja – Eko zagroda”

Wręczenie dyplomów i nagród za udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Eko produkty na moim stole III edycja – Eko zagroda”

Przedszkolaki z grupy Biedronki i Pszczółki w ciągu roku szkolnego realizowały program edukacyjny „Skąd się biorą produkty ekologiczne” na temat żywności ekologicznej i zdrowego żywienia . Podsumowaniem realizacji tego programu był udział chętnych dzieci w ogłoszonym konkursie plastycznym. 22 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród dla dzieci, które brały udział w wojewódzkim konkursie plastycznym pt.: „Eko produkty na moim stole III edycja – Eko zagroda”, organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Lublinie. Dyplomy wręczali pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Chełmie. Pracownicy PSSE w Chełmie przeprowadzili również pogadankę na bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się wakacji ze szczególnym zwróceniem uwagi na odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną „zaSŁOŃsię – bądź bezpieczny w słońcu”.

Skip to content