Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej przedszkolaków z grupy Biedronki i Pszczółki

Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej przedszkolaków z grupy Biedronki i Pszczółki

W maju dwie grupy przedszkolaków odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Rejowcu Fabrycznym w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek i wzięły udział w lekcji bibliotecznej przygotowanej przez panią bibliotekarkę Joannę Zduńczuk. Dzieci wysłuchały czytanych przez
panią bibliotekarkę wierszy Juliana Tuwima, obejrzały film edukacyjny o powstawaniu książki oraz zapoznały się z pracą biblioteki. Na zakończenie dzieci podziękowały za przeprowadzenie ciekawych zajęć bibliotecznych i wprowadzenie przedszkolaków z grupy Biedronki i Pszczółki w niezwykły i tajemniczy świat książek.

Skip to content