Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wyjazd do Teatru Muzycznego w Lublinie

Wyjazd do Teatru Muzycznego w Lublinie

9 listopada 2022 roku przedszkolaki z grupy „Krasnale”, „Biedronki” i „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Teatru Muzycznego w Lublinie na przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka”. To jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek, która ukazuje nie tylko walkę dobra ze
złem, ale także opowiada o uczuciach i miłości. Bajka uczy, że warto pomagać innym i przestrzega przed łatwowiernością w stosunku do obcych. Znaną wszystkim bajkę, przedszkolaki zobaczyły w Teatrze Muzycznym jako przedstawienie baletowe. To znaczy, że historia Śnieżki, jej macochy – złej Królowej i siedmiu krasnoludków została opowiedziana tańcem.

Spektakl dostarczył dzieciom niezapomnianych emocji i wrażeń – od zachwytu nad kunsztem tanecznym głównych bohaterów, poprzez radość, salwy śmiechu z nieporadnych krasnoludków, zabawnych zwierzątek czy też misia łakomczucha aż do poczucia grozy i niepokoju podczas gdy na scenie pojawiała się zła macocha-czarownica, co podkreślała tylko nastrojowa muzyka i scenografia.

Więcej informacji i zdjęć znajduje się pod linkiem:
https://teatrmuzyczny.eu/spektakle/krolewna-sniezka

Skip to content