Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Wyprawka Przedszkolaka :)

Wyprawka Przedszkolaka :)

Szanowni Państwo, nowy rok przedszkolny zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy więc podstawowe wyposażenie, jakie jest niezbędne od 1 września 🙂

Dla Maluszków (grupa 1 Jeżyki):

1. Pościel -( leżak ma wymiary 60×120) – prześcieradło z gumką, mała poduszka, koc/kołderka, piżama

2. Bidon na wodę

3. Zestawy ubranek na zmianę w razie ubrudzenia do zostawienia w worku/plecaku w szatni – majtki, skarpetki, spodnie długie, krótkie, koszulki. Minimum 2 takie zestawy.

4. Wygodne, łatwe do samodzielnego założenia kapcie do sali przedszkolnej

Dzieci starsze:

1. Kapcie na zmianę

2. Zestaw ubranek w szatni na zmianę

3. Bidon na wodę

pozostałe informacje zostaną przekazane Państwu przez wychowawców grup podczas pierwszego zebrania organizacyjnego, które odbędzie się na początku września. O terminie poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.