Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Żabki” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rejowcu Fabrycznym

„Żabki” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rejowcu Fabrycznym

Dzisiaj 27.04.2023r. dzieci z grupy „Żabki” odwiedziły  Miejską Bibliotekę Publiczną w Rejowcu Fabrycznym, gdzie serdecznie przywitała ich Pani Joanna Zduńczuk – bibliotekarka. Poznały, gdzie znajduje sie biblioteka w naszym mieście, choć kilkoro dzieci już ją odwiedza razem z rodzicami, bierze czynny udział w spotkaniach literackich dla dzieci, które odbywaja sie w poniedziałki o godzinie 15 i wypożycza książki. Dzieci poznały  pracę bibliotekarki, dowiedziały się po co jest biblioteka, jak  wypożycza się i zwraca książki, i jakie zasady obowiązują w bibliotece. Pani Joanna również przeczytała dzieciom kilka wierszy znanych autorów literatury dziecięcej. Bardzo miłym  akcentem zakończyliśmy warsztaty bibliotekarskie, dzieci podziękowały za tak wspaniałą przygodę w bibliotece a w zamian za to zostały obdarowane słodkim poczęstunkiem no i wspaniałą książką o bibliotece.

Skip to content