Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Zawody w mojej miejscowości – z wizytą u weterynarza

Zawody w mojej miejscowości – z wizytą u weterynarza

Realizując blok tematyczny „Moja miejscowość, mój region”, przedszkolaki poznawały zawody wykonywane w naszej miejscowości. Dzieci z grupy „Kubusie” wybrały się m.in. do gabinetu weterynaryjnego.Pani doktor opowiedziała dzieciom na czym polega jej praca. Przedszkolaki dowiedziały się jak opiekować się kotami i innymi zwierzętami, jak poznać, kiedy zwierzę jest chore i kiedy przyprowadzić je do weterynarza. Pani weterynarz oprowadziła dzieci po gabinecie, opowiedziała do czego służą znajdujące się w nim urządzenia, przedszkolaki poznały też narzędzia medyczne potrzebne do badania.