Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Zbiórka charytatywna „Paczka dla zwierzaczka”

Zbiórka charytatywna „Paczka dla zwierzaczka”

Przedszkolaki z grupy IV  „Biedronki”  i grupy V „Muchomorki”  wraz z nauczycielkami wsparły akcję Fundacji  „Psim tropem” i pomogły nakarmić porzucone zwierzaki z naszego miasteczka. W ramach akcji, dzieci i nauczycielki przyniosły suchą i mokra karmę oraz różne przysmaki dla zwierząt, które zostały przekazane na rzecz fundacji.  Zbiórce charytatywnej towarzyszyło hasło przewodnie „Serce za serce”. Za okazaną pomoc i wielkie, otwarte  serce, przedszkolaki zostały nagrodzone naklejkami w kształcie serduszek.

Wszystkim dobroczyńcom – Przedszkolakom wraz z Rodzicami, którzy wsparli zbiórkę i dzięki temu przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.

Skip to content