Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Kodowanie w grupie Pszczółki

Kodowanie w grupie Pszczółki

W naszym przedszkolu priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości edukacji, która nie tylko rozwija umiejętności i zainteresowania Dzieci, ale także wspiera wszechstronny rozwój. Dlatego oferujemy program nauczania, który obejmuje naukę podstaw kodowania oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, takich jak interaktywne tablice.

Rozpoczęcie nauki kodowania już od najmłodszych lat przynosi niezliczone korzyści. Dzieci, które mają kontakt z podstawami programowania, rozwijają umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywania problemów oraz kreatywnego myślenia. Nauka kodowania pomaga w rozwijaniu umiejętności matematycznych.

W naszym przedszkolu inwestujemy w nowoczesne technologie edukacyjne, w tym interaktywne tablice, które stanowią cenne wsparcie w procesie nauczania. Dzięki nim, dzieci mają możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach, co sprzyja lepszemu zrozumieniu materiału oraz utrwaleniu wiedzy. Interaktywne tablice stymulują zainteresowanie i ciekawość, co sprawia, że nauka staje się fascynującą przygodą.

Wprowadzając naukę kodowania i korzystanie z tablicy interaktywnej, stawiamy na rozwój kompetencji niezbędnych w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie. Chcemy, aby nasze przedszkolaki nie tylko doskonale radziły sobie w szkole, ale także miały pewność, że są gotowe do wyzwań, jakie stawia przed nimi przyszłość.