Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „A to jest Polska właśnie” – warsztaty dla przedszkolaków

„A to jest Polska właśnie” – warsztaty dla przedszkolaków

Dnia 24.10.2018 r. przedszkolaków z grupy IV odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej z Rejowca Fabrycznego wraz z nauczycielką panią Żanettą Kiermacz – Modras, którzy zaprosili nas do udziału w warsztatach dla przedszkolaków pt. „A TO JEST POLSKA WŁAŚNIE” w ramach projektu edukacyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej „Godność, wolność, niepodległość” realizowanego przez Szkołę Podstawową im. M Reja w Rejowcu Fabrycznym. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach plastycznych, w trakcie których wykonały godła i flagi Polski, dzieci uczyły się także słów hymnu i na zakończenie wszyscy wspólnie uroczyście zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego” z zachowaniem należytej powagi i szacunku. Zajęcia dla przedszkolaków przygotowane przez uczniów, w sposób prosty przybliżyły dzieciom polskie symbole narodowe. Dziękujemy za bardzo ciekawą lekcję historii dla przedszkolaków.

#RekordDlaNiepodległej

Skip to content