Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > „Dzień Babci i Dziadka” grupy III i IV w „Starej Kotłowni”

„Dzień Babci i Dziadka” grupy III i IV w „Starej Kotłowni”

22 stycznia przedszkolaki z grupy III i IV zaprosiły swoje ukochane Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która odbyła się w sali widowiskowej w Starej Kotłowni. Dla gości przygotowano kilka niespodzianek. Jedną z nich było przedstawienie jasełkowe pt. „Cud Betlejemskiej Nocy” przygotowane przez dzieci 6 letnie. Dzieci 5  letnie pięknie recytowały wierszyki i życzenia dla Babć i Dziadków a wszyscy wspólnie śpiewali piosenki dla gości. Zaproszeni dziadkowie nagrodzili swoich wnuków gromkimi brawami a w niejednym oku zakręciła się łezka ze wzruszenia. Następnie przedszkolaki złożyły osobiście życzenia kochanym Babciom i Dziadkom i wręczyły przygotowane wcześniej upominki. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Na pewno ten dzień pozostanie na długo w pamięci Babć i Dziadków oraz ich wnuków.

Skip to content