Aktualności

Wróć
Jesteś tutaj: Przedszkole Miejskie > Aktualności > Uncategorized > Dzień Babci i Dziadka w grupie „Krasnale”

Dzień Babci i Dziadka w grupie „Krasnale”

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce dzisiaj (tj.21.01.22r.) „Krasnale” w wierszu, piosenkach i tańcu złożyły życzenia oraz przygotowały upominek, który wręczą podczas odwiedzin u swoich Dziadków.
Skip to content